Jubileum

09.11.2015 21:33

Nádhernou oslavu jsme zažili s naší Engie Assa Říčany a jejím bratrem Essikem, kteří se před nedávnem dožili úžasných 11 let! Do dalších dní, týdnů, měsíců či let přejeme hlavně zdraví a ještě dlouhý spokojený život v kruhu jejich rodin. Aktuální foto v galeriích Engie Assa Říčany a Essik.

 

Krásná novinka též přišla od majitelů Happy Assa Říčany, kterým se smečka rozrostla o nového malého člena. Pravda, má pouze dvě nohy, ale k tomu dvě ručičky a je z toho krásné lidské mládě! Celé rodině gratulujeme a věříme, že s pomocí Happy, půjde vše samo - jak dokumentují fotky v galerii Happy.

 

Posledních pár přírůstků jsou fotky z tradiční návštěvy na Hořovickém cibuláku, kde jsme tentokrát potkali nejen místní smečku z CHS Ensson Bohemia, ale i Frama Ensson Bohemia s jeho synem Darem Z Kazimierskiej Krainy. Chlapci ochotně zapózovali v přítomnosti dámy - naší Andalee. Foto v galerii návštěv 2015.

Kontakt

CHS leonbergerů Assa Říčany

susovamilada@seznam.cz

Labská 1759
Říčany u Prahy
251 01

Vyhledávání

Novinky

05.01.2011 12:59

Aktualizace fotogalerií

Přidány nové fotografie do galerií DeeDee Assa Říčany, Haaron, Hucky, Honzík, Chiella , Charlie,  Vrh G - zapůjčeno jméno CHS a Filip    
30.12.2010 12:41

Vrh H slaví narozeniny

Jsou to již tři roky, co jsme se od Ježíška dočkali krásného dárku v podobě vrhu H. Na Štědrý den tak naši odchovanci oslavili třetí narozeniny, všem moc gratulujeme a do dalších let přejeme hlavně zdraví, pohodu a radost s páníčky no a nějaký ten výstavní úspěch navíc už jen potěší.  
24.07.2010 17:18

Arson Gray pod Tisem - inseminace

Ač náš Arson již není mezi námi, tak k dispozici je pro chov stále jeho zmražené sperma. Základní info Arson Gray pod Tisem , pro více informací nás kontaktujte. Kontakt

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode