Klubová výstava KCHL

20.04.2011 13:09

 

V sobotu jsme za krásného počasí navštívili klubovu výstavu KCHL v Mladé Boleslavi. Přímo jsme se sice nezúčastnili, ale naší chovatelskou stanici skvěle reprezentovali jiní. Největšího úspěchu dosáhl Arson Ze Západní Moravy, který ve třídě veteránů v konkurenci další dvou psů získal hodnocení V1 CAC. To ovšem nestačilo a v souboji s nejlepší fenou veteránkou, která byla vybrána z osmi zúčastněných, potom Arson vybojoval i titul Nejlepší veterán!

 

Arson Ze Západní Moravy V1 CAC Nejlepší veterán

 

Není se vlastně čemu divit, protože ve svém věku 8,5 roku je stále ve skvělé kondici a to také není náhoda. Arčího děda náš Assan Zorden se v plné síle dožil více než dvanácti let! A jeho otec Arson Grey Pod tisem překlenul též ve zdraví desítku. Proto Arčího úspěch a kondice není dílem náhody, ale výsledkem promyšlené chovatelské práce, která se v genech přenáší na další a další generace. A že i po smrti Arsona může být tato dispozice předávána stále dál, zajišťuje zmražené sperma, které je v naší CHS ještě k dispozici!

Více info pro zájemce o inseminaci zmraženým spermatem v sekci 

Arson Gray pod Tisem

 

Další fotografie z výstavy a to nejen našich odchovanců naleznete v nové fotogalerii KV KCHL

 

 

Kontakt

CHS leonbergerů Assa Říčany

susovamilada@seznam.cz

Labská 1759
Říčany u Prahy
251 01

Vyhledávání

Novinky

05.01.2011 12:59

Aktualizace fotogalerií

Přidány nové fotografie do galerií DeeDee Assa Říčany, Haaron, Hucky, Honzík, Chiella , Charlie,  Vrh G - zapůjčeno jméno CHS a Filip    
30.12.2010 12:41

Vrh H slaví narozeniny

Jsou to již tři roky, co jsme se od Ježíška dočkali krásného dárku v podobě vrhu H. Na Štědrý den tak naši odchovanci oslavili třetí narozeniny, všem moc gratulujeme a do dalších let přejeme hlavně zdraví, pohodu a radost s páníčky no a nějaký ten výstavní úspěch navíc už jen potěší.  
24.07.2010 17:18

Arson Gray pod Tisem - inseminace

Ač náš Arson již není mezi námi, tak k dispozici je pro chov stále jeho zmražené sperma. Základní info Arson Gray pod Tisem , pro více informací nás kontaktujte. Kontakt

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode