Návštěva

07.08.2011 14:46

S Andalee jsme si vyrazili na první oficiální návštěvu do "konkurenční" CHS Ensson Bohemia. Naše malá An tak mohla okouknout pár dospělých kamarádů - Essyho, Gessie a Franciss Bess. Odpoledne jsme si všichni moc užili a pro ilustraci poslouží pár fotografií v nově založené galerii Návštěvy.

Další fotografie jsou z návštěv našich psích i lidských přátel, tentokrát Andy Badyho Od Zeleného Buku s majiteli a druhá série fotek pak z grilování s majiteli Aragona Z Mitrovické zahrady.

Protože léto je doba na návštěvy se psy přímo ideální, tak tyto fotky určitě nejsou poslední a galerie se v brzké době rozroste o další psí i lidské kamarády.

Kontakt

CHS leonbergerů Assa Říčany

susovamilada@seznam.cz

Labská 1759
Říčany u Prahy
251 01

Vyhledávání

Novinky

05.01.2011 12:59

Aktualizace fotogalerií

Přidány nové fotografie do galerií DeeDee Assa Říčany, Haaron, Hucky, Honzík, Chiella , Charlie,  Vrh G - zapůjčeno jméno CHS a Filip    
30.12.2010 12:41

Vrh H slaví narozeniny

Jsou to již tři roky, co jsme se od Ježíška dočkali krásného dárku v podobě vrhu H. Na Štědrý den tak naši odchovanci oslavili třetí narozeniny, všem moc gratulujeme a do dalších let přejeme hlavně zdraví, pohodu a radost s páníčky no a nějaký ten výstavní úspěch navíc už jen potěší.  
24.07.2010 17:18

Arson Gray pod Tisem - inseminace

Ač náš Arson již není mezi námi, tak k dispozici je pro chov stále jeho zmražené sperma. Základní info Arson Gray pod Tisem , pro více informací nás kontaktujte. Kontakt

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode