Nový rok nám vzal Jásona...

02.01.2018 21:30

Kde nalézt slova, která mohou popsat bolest ze ztráty drahého čtyřnohého přítele? A kde je nalézt, když ztráta přijde nečekaně jako blesk z čistého nebe, v den oslav a očekávání příchodu Nového roku...?

Tolikrát jsme pocítili, že osud neměří živým tvorům podle zásluh a jejich dobroty a lásky, kterou zahrnují své okolí. Tolikrát jsme všichni zažili, že osud není pes - tvor milující, věrný, oddaný a vždy připravený nastavit svou obří dobrosrdečnou leonbergří hlavu, která dokáže hravě nést veškeré naše stesky a břímě, která na ni naložíme. Osud je mrcha podlá a záludná, která nás sráží na kolena znovu a znovu ve chvílích, kdy to nejméně čekáme a bere nám ty, kteří si to nejméně zasluhují.

I na našeho milovaného Jáse si osud políčil. Přišel si pro něj na sklonku roku 2017. Jen pár desítek minut před jeho koncem poslal tu zlou dámu v černém - s kosou, která u leonbergerů a dalších obřích plemen chodí často převlečena v podobě torze žaludku. 

Když tato zlá hříčka osudu v podobě torze nezastihla nepřipravené nás, protože jsme rychle poznali, že je zle a vyrazili vyhledat urgentní veterinární pomoc, tak zaskočila právě ty nejpovolanšjí. Kde se stala chyba, zda mohlo být něco jinak kdyby... to už se nedozvíme. Rok 2017 tak u nás končil s velkým otazníkem plným obav. A rok 2018 začal s jistotou - zlou, krutou a nespravedlivou jistotou, která se nám rozhodla Jásona navždy vzít.

 

Náš milý, věrný a nenahraditelný příteli! Tvůj život skončil mnohem dříve, než měl. Osud a život nejsou spravedlivými soudci. Ale i když se pokusili nás takto zákeřně rozdělit, tak se jim to nepovede. Tys byl nezapomenutelný, tebe nám nikdy nikdo ze srdcí vzít nemůže. 
Věř, že my nikdy nezapomeneme!
 

 

 

Kontakt

CHS leonbergerů Assa Říčany

susovamilada@seznam.cz

Labská 1759
Říčany u Prahy
251 01

Vyhledávání

Novinky

05.01.2011 12:59

Aktualizace fotogalerií

Přidány nové fotografie do galerií DeeDee Assa Říčany, Haaron, Hucky, Honzík, Chiella , Charlie,  Vrh G - zapůjčeno jméno CHS a Filip    
30.12.2010 12:41

Vrh H slaví narozeniny

Jsou to již tři roky, co jsme se od Ježíška dočkali krásného dárku v podobě vrhu H. Na Štědrý den tak naši odchovanci oslavili třetí narozeniny, všem moc gratulujeme a do dalších let přejeme hlavně zdraví, pohodu a radost s páníčky no a nějaký ten výstavní úspěch navíc už jen potěší.  
24.07.2010 17:18

Arson Gray pod Tisem - inseminace

Ač náš Arson již není mezi námi, tak k dispozici je pro chov stále jeho zmražené sperma. Základní info Arson Gray pod Tisem , pro více informací nás kontaktujte. Kontakt

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode