Výlety našeho Filipa

20.12.2011 19:49

Co dokáže leonberger

 

Od pravidelných "přispěvatelů" pro náš web - majitelů Filipa Assa Říčany, přišly nádherné fotky. Byla škoda ty krásné fotky neukázat.


Blaščíci jsou velcí turisté a všude berou Filipa sebou. Jeho výšlap po děravých schodech do takové výšky je obdivuhodný a stojí za zmíňku, tedy vlastně za velikou pochvalu. Vždyť většina psů má problém /třeba v Zubří/ po tře)ch schodech do chatky projít.

všechny fotky v galerii Filip

 

Tímto Blaščíkům mnohokrát děkuji za poctivé a pravidelné informace i fotografie o jejich životě s Filipem a též za to, jak akční a zajímavý život našemu kdysi malému Filípkovi vytvářejí.

Kontakt

CHS leonbergerů Assa Říčany

susovamilada@seznam.cz

Labská 1759
Říčany u Prahy
251 01

Vyhledávání

Novinky

05.01.2011 12:59

Aktualizace fotogalerií

Přidány nové fotografie do galerií DeeDee Assa Říčany, Haaron, Hucky, Honzík, Chiella , Charlie,  Vrh G - zapůjčeno jméno CHS a Filip    
30.12.2010 12:41

Vrh H slaví narozeniny

Jsou to již tři roky, co jsme se od Ježíška dočkali krásného dárku v podobě vrhu H. Na Štědrý den tak naši odchovanci oslavili třetí narozeniny, všem moc gratulujeme a do dalších let přejeme hlavně zdraví, pohodu a radost s páníčky no a nějaký ten výstavní úspěch navíc už jen potěší.  
24.07.2010 17:18

Arson Gray pod Tisem - inseminace

Ač náš Arson již není mezi námi, tak k dispozici je pro chov stále jeho zmražené sperma. Základní info Arson Gray pod Tisem , pro více informací nás kontaktujte. Kontakt

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode