Zemřela Delly Assa Říčany

14.11.2016 20:29

O Delly jsme psali vždy jen krásné a obdivné příspěvky, kde jsme žasli nad jejím nádherným věkem a kondicí. Ale čas se zastavit nedá, a tak přišel i ten nejsmutnější mail od jejích majitelů. 

 

 

Vážení přátelé.

S velkým zármutkem v našich srdcích Vám sdělujeme smutnou zprávu, že v pondělí 10. 10. 2016 navždy "odešla" naše Delly do psího nebe. 

Více jak 12 let nám dělala společnost, radosti i starosti, ale včera její cesta po tomto světě skončila. Jsme rádi, že s námi žila tak pro leona dlouhou dobu, ale stáří a s ním spojené problémy ji dostihly.

Pocit prázdnoty a smutku nám naštěstí vyplňuje její vnučka Baira.

 

 

I když nejsmutnější, jak pravil jeden klasik, žádná smrt není zlá, předcházel-li jí život dobrý. A Delly se dožila neskutečných 12 leoních let naplněných šestinohou láskou - jednoho čtyřnožce k jeho dvounohé smečce. Holčičko budeme na tebe s láskou vzpomínat!

Kontakt

CHS leonbergerů Assa Říčany

susovamilada@seznam.cz

Labská 1759
Říčany u Prahy
251 01

Vyhledávání

Novinky

05.01.2011 12:59

Aktualizace fotogalerií

Přidány nové fotografie do galerií DeeDee Assa Říčany, Haaron, Hucky, Honzík, Chiella , Charlie,  Vrh G - zapůjčeno jméno CHS a Filip    
30.12.2010 12:41

Vrh H slaví narozeniny

Jsou to již tři roky, co jsme se od Ježíška dočkali krásného dárku v podobě vrhu H. Na Štědrý den tak naši odchovanci oslavili třetí narozeniny, všem moc gratulujeme a do dalších let přejeme hlavně zdraví, pohodu a radost s páníčky no a nějaký ten výstavní úspěch navíc už jen potěší.  
24.07.2010 17:18

Arson Gray pod Tisem - inseminace

Ač náš Arson již není mezi námi, tak k dispozici je pro chov stále jeho zmražené sperma. Základní info Arson Gray pod Tisem , pro více informací nás kontaktujte. Kontakt

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode